Hemoroid Lazer Tedavisi

En çok uygulanan 3 farklı hemoroid tedavi yöntemleri arasında yer alan (Lazer, TDH ve Lastikle Boğma) yöntemi olup bir çok hastalığın tedavisinde uygulanan lazer basur hastalığının tedavisi içinde kullanılmaktadır. Cilt üzerinden uygulanan teknikle direkt olarak hemoroid memesine uygulanan lazer ışını 80-90 derece ısıya ulaşarak tedavi etmeyi amaçlayan bir tekniktir.

Lazerle Hemoroid Tedavisi

Oldukça başarılı ve işgücü kaybına neden olmayan lazer ışını hemoroid memesine dokunduğu anda yaklaşık 1cm genişliğinde bir alanı 2-4mm çapında derinlemesine hasar vermektedir. Genişlemiş damarlarıda bu şekilde yok eden lazer aynı zamanda hemoroid’e bağlı gelişen makat sarkması probleminide çözmüş olacaktır. Zarar gören doku zamanla vücudun kendini yenilemesi ile yenilenmektedir. Çok hafif bir ağrı olup ameliyatlara göre daha az hissedilmektedir.

Hemoroid Tedavi

Diğer Hemoroid Tedavi Yöntemleri

Lazerle basur tedavisi sadece bir alternatif olup bunun dışında yine 10 dakika gibi kısa bir sürede ve büyük bir başarı oranı ile uygulanan THD ve Lastikle Boğma Yöntemi bulunmaktadır. Aşağıda linkte Lazerle hemoroid tedavisi hakkında daha fazla bilgi ve uygulanışını görebileceğiniz video görüntüleri yer almaktadır. Sorularınızı aşağıdaki formu kullanarak iletiniz.

https://www.hemoroidklinigi.com/lazerle-hemoroid-tedavisi.asp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ali Rıza Sahap Barlas © 2017